Büyükşehir Itfaiyesi Haberleri

Büyükşehir Itfaiyesi Haberleri

Büyükşehir İtfaiyesi, deprem bölgesinde yardıma koştu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, merkez üssü Sarıoğlan ilçesinde meydana gelen 4.9 şiddetindeki depremin hemen ardından 29 noktada vatandaşların yardımına koştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gece boyu ekiplerden sık sık bilgiler alarak, konuyu bizzat takip etti.

İtfaiye 2021'de 7 bin 230 olaya müdahale etti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, 16 istasyon, 53 araç ve 286 personel ile birlikte 2021 yılında 7 bin 230 vakaya müdahale etti. Büyükşehir'in kahramanları 2021'de Muğla'nın Milas ve Antalya'nın Manavgat bölgesinde çıkan orman yangınlarına gece, gündüz demeden canları pahasına müdahale ederek, görev yaptı.

Büyükşehir İtfaiyesi'nden termal kameralı müdahale

Kayseri Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, bir evde çıkan yangında ortam sıcaklığını ve yangının merkez noktasını termal kamera ile belirleyip kısa sürede müdahalede bulundu.

Kayseri Büyükşehir İtfaiyesinden can kurtarma operasyonları...

Kayseri Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, sadece yangınlara müdahale etmekle kalmıyor, bacağı oyun parkı demirliklerine sıkışan çocukları, araç içerisinde unutulan çocukları ve tuvalet borusuna sıkışan kedileri kurtararak, her canlıyı kurtarmaya devam ediyor.