Etiketler

Arıtma tesisi 3 mahalleyi kurtardı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Bünyan İlçesi'nde 2 mahallede yapımı tamamlanan, 2 adet İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi'ne atık suların aktarılması amacıyla toplam 6 bin 350 metre kanalizasyon kolektör hattı imalatı gerçekleştirildi.

AK Parti'den, CHP'ye 'Yazıklar olsun' videosu!

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve partililer sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Büyükkılıç'tan, CHP'yi kızdıracak açıklama! !

Başkan Memduh Büyükkılıç'tan, CHP cephesini kızdıracak çıkış...

Karaoğlu: Dava edilen kişi 2019'da AK Parti İlçe yöneticisidir!

Karaoğlu: Anadolu’da bir çoğumuzun ailesinde şehit var. Şehit yakını olmak başkasına hakaret etme ya da şiddet uygulama hakkı vermez...

AK Parti ve CHP arasında dava düellosu!

Mahkeme bitti, tartışmaları sürüyor!

KAYÜ Bünyan MYO'da Konferans Salonu Açılışı Yapıldı

Kayseri Üniversitesi Bünyan Meslek Yüksekokulu'nda hayırsever Şadi Korkmaz adına yaptırılan Konferans Salonu'nun açılışı yapıldı.

Bürüngüz: Kayseri'de belediyeler sınıfta kalmıştır!

İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı Mahmut Bürüngüz, "Son yerel seçimlerin üzerinden 2 yıldan fazla bir zaman geçmiş olmasına rağmen Kayseri’deki belediyeler, yapılması gereken rutin belediyecilik hizmetlerinde dahi başarısız olmuştur" dedi.

Bünyan'da 23 dükkanın satış ihalesi yapıldı

Mülkiyeti Bünyan Belediyesi'ne ait Bünyan Ticaret Merkezi'nde 23 adet dükkanın 9 milyon 46 bin TL'lik satış ihalesi yapıldı.

Beklenen ihale yapıldı! İşte 15 dükkan için verilen rakam

Bünyan Ticaret Merkezinde 23 dükkan için beklenen ihale yapıldı.

O gün geldi! Çarşamba günü ihaleye çıkıyor...

Bünyan Ticaret Merkezi ile ilgili dikkat çeken gelişme. 23 dükkan ihaleye çıkıyor.

Başkan Büyükkılıç'tan şehit ailesine taziye ziyareti

Başkan Büyükkılıç, Pençe-Yıldırım harekatında şehit olan Uzman Onbaşı Eyyüp Gergin'in Bünyan'daki ailesine taziye ziyaretinde bulunup, Kur'an-ı Kerim okudu.

Büyükkılıç'tan Kuzey Irak Şehidine son görev

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kuzey Irak'ta Pençe Yıldırım Harekatı'nda şehit olan Uzman Onbaşı Eyyüp Gergin'in memleketi Bünyan ilçesinde son yolculuğuna uğurlandığı cenaze törenine katıldı. Büyükkılıç, şehit ailesine taziyelerini iletti.

Şehide gözü yaşlı veda!

Şehidin babası Murat Gergin: "Oğlum, beni bırakıp nereye gidiyorsun"

Kuzey Irak şehidine gözü yaşlı veda

Kuzey Irak Kelaspi Dağı Üs Bölgesi'nde ikmal faaliyeti esnasında helikopter palinin çarpması sonucu şehit olan İstihkam Uzman Onbaşı Eyüp Gergin memleketi Kayseri'nin Bünyan ilçesinde gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Şehit oğlunun tabutuna sarılan baba Murat Gergin, Oğlum, beni bırakıp nereye gidiyorsun diyerek gözyaşı döktü.

Kayseri Şehidini uğurlayacak

Kuzey Irak'ta şehit olan Bünyanlı asker bugün son yolculuğuna uğurlanacak.

Acı Haberi Başkan verdi! Şehidimiz var...

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, acı haberi verdi.

Göker, son yolculuğunda uğurladı

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden öğretmen, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Öğretmenin acı ölümü..

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde otomobilin çarptığı Mustafa öğretmen hayatını kaybederken, oğlu da yaralandı.

Başkan Büyükkılıç, Şehit Yiğit'in ailesiyle bayramlaştı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı'nda şehit düşen Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit'in Bünyan'daki ailesini ziyaret ederek, bayramlarını tebrik etti. Büyükkılıç, 'Değerli şehidimizin annesi Huriye Hanım ve babası Yahya Bey ile bayramlaştık. Rabbim güzel evladımızın mekanını cennet eylesin' dedi.

İşçilerin bayram ikramiyesi ödendi

Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı'nın yetkili olduğu Kayseri Büyükşehir, KASKİ Genel Müdürlüğü, Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar, Pınarbaşı, Yeşilhisar, Bünyan, Akkışla, Yahyalı, Develi, Felahiye, Özvatan, Sarıoğlan, Tomarza, Sarız belediyeleri ve belediye iştiraklerimizde çalışan üyelerimize ikramiyelerinin bayram öncesinde ödendiği bildirildi.

MHP ilçe Başkanı: O esnafların 17 günlük kiralarını karşılamaya hazırız!

MHP Bünyan İlçe Başkanı Tevfik Düzen, 17 günlük tam kapanma sürecinde dükkanından başka geliri olmayan çay ocakları ve berberlerin kapanma süresi boyunca dükkan kira bedellerini ilçe teşkilatı olarak karşılamaya hazır olduklarını duyurdu.

Başkan Altun, 20 gün boyunca ne yapacaklarını açıkladı...

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Olay Türk TV'de yayınlanan 'Ramazan Özel' programına konuk oldu. Altun, Gazeteciler Osman Çiftci ve Cem Atakan'ın sorularını yanıtladı.

Büyükkılıç'tan ilçelere yakın takip

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, pandemi süreci ve sokağa çıkma kısıtlaması konularını ilçeler bazında ele almaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Bünyan, Sarız, Felahiye, Özvatan ve Sarıoğlan belediye başkanları ile ayrı ayrı görüştü.

Başkan Büyükkılıç'tan 5 ilçeye 5 traktör

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yahyalı, Sarız, Bünyan, Akkışla ve Yeşilhisar çiftçilerinin kullanımına sunulmak üzere 1 milyon 300 bin TL maliyetli 5 traktörü ilçelerin ziraat odası başkanlarına teslim etti.

Bünyan Devlet Hastanesi'nde sona gelindi

3 yıl önce yapımına başlanan 75 yataklı Bünyan Devlet Hastanesi'nde sona gelindi. Sağlık Bakanlığı'na teslim için gün sayan ve bölge hastanesi konumunda olacak olan Bünyan Devlet Hastanesi ile birlikte ilçede ilk defa vatandaşa tomografi hizmeti verilecek. Her türlü ameliyatın yapılabilmesi planlanan hastanede ayrıca ilçedeki cezaevinde bulunan mahkumlara da ayrı bir poliklinikte hizmet verilecek.

Geri sayım başladı! İhaleye çıkıyor...

O bölgede hummalı çalışma sürüyor. Mayıs ayında ihalesi yapılacak. Peki kaç dükkan ihale ile satışa sunulacak?

Kabusu yaşadılar!

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı...

ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış kitap bağışında bulundu

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Adalet Meslek Yüksekokulu tarafından Bünyan Cezaevi'nde bulunan tutuklu ve hükümlüler yararına 'Sende Bir Kitap Bağışla Umuda Açılacak Bir Kapıyı Arala' temalı kitap bağış kampanyası düzenlendi. Düzenlenen kampanyaya ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış da kitap bağışında bulunarak destek verdi.

Bünyan Belediyesi'nden 2 bin aileye gıda kolisi yardımı

Bünyan Belediyesi, Ramazan ayında dar gelirli ve ihtiyaç sahibi 2 bin aileye tamamı yerel esnaflardan alınan gıda paketi dağıtıyor.

ANAP’ın Kayserili eski Genel Başkanının acı günü

Aslen Kayseri, Bünyanlı olan Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Nesrin Nas'ın Annesi Nurdan Peker hayata veda etti.