Bülent Karacan Haberleri

Bülent Karacan Haberleri

Tokat'tan, Melikgazi'ye ziyaret...

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Başkan Palancıoğlu mahalle muhtarlarını dinledi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Melikgazi ilçesi mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Palancıoğlu muhtarlar gününü kutladı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan Muhtarlar Günü münasebetiyle Melikgazi ilçesi mahalle muhtarları ile buluşarak taleplerini dinledi.

'Melikgazi Kıyafet Evi' ihtiyaç sahiplerini giydirmeye devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara, Kaymakamlık ve Belediye olarak ücretsiz kıyafet desteği sağlanan Melikgazi Kıyafet Evi MELKEV'i inceledi.

Melikgazi'de Anneler Günü'ne özel anlamlı ziyaretler

Anneler Günü dolayısıyla Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve eşi, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ve eşi ayrıca meclis üyelerinin katılımı ile beraber 58 mahallede engelli çocuğu bulunan 58 anneyi ziyaret ettiler.

Melikgazi'den YKS öğrencilerine etüt merkezi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ile birlikte Tınaztepe Sosyal Tesisi'nde açılan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) kursunu ziyaret edip derse başlayan öğrencilere başarılar diledi.

Palancıoğlu: Tedbirlere uyarak virüs ile mücadeleye güç verelim

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan ile birlikte Sosyete Pazarında esnafları ziyaret ederek, esnaflara iş yerlerine gelen müşterilerin mutlaka maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarılarda bulundu.