Bronz Madalya Haberleri

Bronz Madalya Haberleri

Taekwondo Sporcuları Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti

28 Ekim-1 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara'da yapılan Taekwondo Poomsae Türkiye Şampiyonasında bronz madalya kazanan sporcular Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Ankara'dan 3 bronz madalya ile döndüler

28 Ekim-1 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara'da yapılan Taekwondo Poomsae Türkiye Şampiyonasında mücadele eden sporcular 3 bronz madalya kazandı.

Taekwondo sporcularından Kabakcı'ya ziyaret

Dünya Taekwondo Başkanlık Turnuvasından 3 bronz madalya ile dönen Kayserili Taekwondo sporcuları Fatih Gazcı ile Hasan Gülnar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

İstanbul'dan madalya ile döndüler

İstanbul'da düzenlenen Taekwondo Uluslararası 6. President's Cup Europe G-1 Avrupa Kupası'nda mücadele eden Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, 7 bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Zehra Kaygısız, Kabakcı'yı ziyaret etti

Estonya'nın Talin şehrinde yapılan Taekwondo Avrupa Şampiyonasında bronz madalya kazanan Zehra Kaygısız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Sevilay Öztürk'ten tarihi madalya

2020 Tokyo Paralimpik Oyunları Para yüzme S5 sırtüstü finalinde mücadele eden milli sporcu Sevilay Öztürk 43.48'lik derecesi ile 3. sırayı alarak bronz madalya elde etti ve Türkiye'ye yüzmede tarihin ilk Paralimpik madalyasını kazandırdı.

Türkiye Muaythai Şampiyonası'na Kayseri damgası

18-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara'nın Polatlı ilçesinde yapılan Sakarya Zaferi Çocuklar Türkiye Muaythai Şampiyonası'na katılan Kayseri Çocuklar Muaythai Takımı 6 altın, 5 gümüş ve 7 bronz madalya ile Kayseri'ye döndü.

Yüzme Şampiyonası'nda Kayseri damgası

Gaziantep'te düzenlenen Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası'na Mutlu Yüzler Projesi kapsamında katılan Kayserili sporculardan İrem Serra Kirtik altın, Melisa Şahin ise bronz madalya kazandı.

Kayseri Olimpik Sutopu 1 gümüş 1 bronz madalya kazandı

Nevşehir'de düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma İller Arası Sutopu Kupasında Kayseri Olimpik Sutopu takımı erkeklerde 2., bayanlarda ise 3. oldu.

Madalyalara ambargo koydular

Türkiye Kickboks Federasyonu tarafından Şırnak'ta yapılan Büyükler-Gençler Ferdi Kick Boks Şampiyonasında Kayserili sporcular 6 Altın, 1 Bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Balkan şampiyonasından 1 gümüş, 1 bronz madalya ile döndüler

İstanbul'da gerçekleştirilen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasından 1 gümüş, 1 bronz madalya ile dönen Kayserili Atletler Bahri Doğu ve Halil Sade Antrenörleri Kemal Koyuncu ve Serdar Sırma Aydoğan ile birlikte İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Kayseri'ye 4 madalya

26-27 Haziran 2021 tarihleri arasında Sırbistan'ın Belgrad kentinde yapılan Büyükler Balkan Şampiyonasında mücadele eden sporcular 2 gümüş 2 bronz madalya kazandı.

Şampiyon Haltercilerden Kabakcı'ya ziyaret

U-15 ve Yıldızlar Halter Şampiyonasından 1 Altın, 2 Bronz madalya ile dönen Halter sporcuları, Antrenörleri Gökhan Taşcı ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Türkiye üçüncüsü ikiz kardeşler Kabakcı'yı ziyaret etti

Antalya'da yapılan Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasında iki bronz madalya alarak Kayseri'ye dönen ikiz kardeşler Durak ve Adnan Bilen, antrenörleri ve ailesi ile birlikte İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Melikgazi Taekwondo Takımı şampiyon oldu

Melikgazi Belediyespor taekwondo takımı Ankara'da yapılan deafolimpik taekwondo branşında toplamda 9 madalya 6 altın, 3 bronz madalya ile yıldız, genç ve büyükler kategorisinde altın madalya kazanarak takım halinde Türkiye Şampiyonu oldular.

Mutlu YüzlerProjesi, Ankara'da madalyaları topladı

Ankara'da 6 Haziran'da yapılan İşitme Engelliler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na Kayseri'den Mutlu Yüzler Projesi kapsamında katılan 12 sporcu 5 altın, 5gümüş ve 6 bronz madalya kazanarak Türkiye çapında turnuvada en çok madalya kazanan ekip oldu.

Kabakcı, şampiyon pehlivanları ağırladı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı U15 Küçükler-Yıldızlar Greko-Romen Milli Takım Seçmelerinde 1 Altın, 4 Gümüş ve 2 Bronz Madalya kazanarak Milli Takıma katılma başarısı gösteren pehlivanları makamında ağırlayarak ödüllendirdi.

Güreş Milli takımına Kayseri'den 7 sporcu

Antalya'da düzenlenen U15 Küçük Yıldızlar Greko-Romen Milli Takım Seçmelerinde Kayseri Güreş Eğitim Merkezi ve Kayseri Şeker Spor takımları 1 Altın, 4 Gümüş ve 2 Bronz Madalya kazanarak Milli takıma 7 sporcu kazandırdı.

Melisa Güneş ile gururlandık

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası'nın ilk gününde kadınlar 45 kiloda yarışan sporcumuz Melisa Güneş, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

Başarılı Taekwondocular'dan Kabakcı'ya ziyaret

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından İstanbul'da düzenlenen 8. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo turnuvasından Bronz madalya ile dönen sporcular Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Uluslararası Turkish Open'de parladılar...

Melikgazi Belediyesi sporcuları, 8. Uluslararası Turkish Open G1 Taekwondo Turnuvasında büyük başarı elde ederek, bir gümüş ve 3 bronz madalyanın sahibi olarak büyük başarı elde ettiler.

Balkan Şampiyonası'ndan bir gümüş bir bronz madalya

İstanbul'da yapılan Balkan Büyükler Atletizm Şampiyonası'nda Kayserili sporcular bir gümüş bir de bronz maralda kazandı.

Atilla Göktuğ Taştelen bronz madalya ile döndü

Kayseri TOHM Sporcusu Atilla Göktuğ Taştelen Bulgaristan'ın Sofia kentinde düzenlenen U20 Gençler Balkan salon şampiyonasından Bronz Madalya ile döndü.

Atila Göktuğ Taşdelen, Balkan şampiyonasından madalya ile döndü

Kayserili atlet Atila Göktuğ Taşdelen, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da yapılan U-20 Gençler Balkan Salon Şampiyonası'nda üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

Kayseri. snowboard'da madalyaları topladı

Erzurum'da yapılan Snowboard 1. Etap müsabakalarında Kayserili sporcular 2 Altın, 4 Gümüş ve 4 Bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

Kayseri'nin gururları Kabakcı'yı ziyaret etti

Mersin'de düzenlenen Avrupa Cimnastik Şampiyonası'nda gümüş ve bronz madalya kazanan sporcu Mert Efe Kılıçer ve başarılı cimnastik sporcusu Hasan Bulut, İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Kayserili sporcular Adana'dan bronz madalya ile döndü

Türkiye Atletizm Federasyonu'nun 2020 yılı faaliyet programında yer alan Bölgesel Kros Ligi finalleri Adana'da yapılan birbirinden çekişmeli yarışmalarla sona erdi.