Benli Haberleri

Benli Haberleri

Kayseri'deki depremin ardından 8 kişi hastaneye başvurdu

Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesindeki 4.9 şiddetindeki depremin ardından 8 kişi korku ve endişe nedeniyle hastaneye başvurdu.

Haritaya da yansıdı! Kayseri’de dikkat çeken artış!

Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Kayseri’deki vaka artışlarına dikkat çekerek, yüzde 100’ü aşan sayılara ulaşıldığını belirtmişti.

Benli: 'Şiddet uygulayan hastaneye giderken karakoldan izin almalı'

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, sağlık çalışanlarına şiddet uygulayanların daha sonra hastaneye giderken karakoldan izin alması gerektiğini söyledi.

Kayseri'de vaka sayıları yüzde 50 arttı! Omicron varyantı mı? Açıklama var...

Kayseri'de, Koronavirüs vaka sayısı yine yükselişe geçti. Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Ocak ayı konusunda uyarmıştı. Peki bu artışların perde arkasında ne var? Omicron varyantı kentte görüldü mü?

Sağlık çalışanlarına moral ziyareti

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı.

Kayseri'de, Koronavirüs nedeniyle kaç kişi hayatını kaybetti! Açıklama var...

Koronavirüs hayatı tehdit etmeye devam ediyor. Peki, Kayseri'de virüsün başladığı günden bu güne kaç kişi hayatını kaybetti. Sağlık Müdürü Benli, bu soruya Olay Türk TV ekranlarında yanıt verdi.

Sağlık Müdürü Benli Tomarza'da

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli ve beraberindeki heyet; Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesinde düzenlenen devir-teslim törenine katıldı.

Kayseri'de sağlık toplantısı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli ile birlikte sağlık yatırımlarına ilişkin değerlendirme toplantısı yaptı.

Sağlık Müdürü Benli'den zehirlenme uyarısı

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli; etkili olması beklenen kuvvetli rüzgar nedeniyle vatandaşları soba ve baca zehirlenmelerine karşı uyardı.

Benli: 4. dalgayı oluşturan kesim aşısızlardır

Kayseri Küçük Millet Meclisi Aralık ayı toplantısında konuşan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, 'Bizde 4. dalgayı oluşturan kesim, aşısızlardır' dedi.

Müdür "Sayı az" deyince, MHP İl Başkanı "Beni de yazın" dedi!

MHP il yönetiminden sağlık kuruluşlarına ziyaret...

Diş Hekimleri Günü kutlandı

22 Kasım Diş Hekimleri Günü, Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde, düzenlenen programla kutlandı.

Çevre illerdeki Turkovac gönüllüleri için online toplantı

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda, Erciyes Üniversitesinde geliştirilen ilk yerli ve milli Covid-19 aşısı Türkovac'ın Faz-3 çalışmasına çevre illerden gönüllü olan vatandaşlara yönelik interaktif online toplantısının 2'ncisi yapıldı.

Benli: Hem böbrek hem karaciğer nakli planlamasını yapmış bulunmaktayız'

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli Organ Bağışı Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada; Her ne kadar cerrahi anlamda sistemimizi düzenlemiş olsak da bu işin elbette bir vericisi olması gerekiyor. Canlı verici naklinin iyi bir şekilde yapılabilmesi için ön hazırlıklarını hızlı şekilde tamamlamamız gerekiyor dedi.

Benli: Aşıya ulaşmak kolay!

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, aşı uygulama noktalarını ziyaret etti. Benli, Kayseri'de aşıya ulaşmak çok kolay dedi.

Ölümlere dikkat çeken Sağlık Müdürü o vatandaşları uyardı: Şiddetle tavsiye ediyoruz!

Kayseri Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Sağlık Müdürü: O kişiler hakkında inceleme başlatıldı!

Sağlık Müdürlüğü'nün, AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'in, Olay Türk TV'de yaptığı açıklamaların ardından harekete geçtiği öğrenildi.

İl sağlık müdürü: 'Ne olursunuz çevremizde aşılanmamış kimseyi bırakmayalım'

Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, aşı konusunda vatandaşlara çağrıda bulunarak, 'Ne olursunuz çevremizde aşılanmamış kimseyi bırakmayalım' dedi.

Aşı için gelen vatandaşın aşısını Sağlık Müdürü Benli yaptı

Kayseri'de aşı için aile sağlığı merkezine gelen bir vatandaşın aşısını İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli yaptı.

Kayseri'de 4. dalga

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Kayseri'nin pandemide 4. dalgayı yaşadığını söyleyerek, Yoğun bakım yatışlarımızda ise yüzde 95'ini aşı süreci tamamlanmamış insanlar oluşturuyor. Canlar kayboluyor, üzülüyoruz dedi.

'O alışkanlığı terk edin' diyen Sağlık Müdürü açıkladı! Vaka sayısının artmasının nedeni…

Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Kayseri’de vaka sayılarının artması ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı ve vatandaşları uyardı.

Sağlık Müdürü gece yarısı paylaştı!

Kayseri'nin düşük riskli iller kategorisine geçmesine az kaldı. Sağlık Müdürü randevusuz aşı yapılacak noktaların listesini paylaştı.

Sağlık Müdürü Benli, Koronavirüs tablosunu paylaştı!

Kayseri Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Koronavirüs konusunda dikkat çeken bir tablo paylaştı.

Sağlık Müdürü Benli yöneticilerle bir araya geldi

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Geriatri Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen tanışma ve kaynaşma etkinliğinde İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, başkanlar başta olmak üzere tüm sağlık yöneticileriyle bir araya geldi.

AK Parti Milletvekili Tamer’den işsizlik itirafı: Çok telefon geliyor, pek çok iş arayan var!

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Bünyan’da bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Pazartesi günü itibariyle hasta kabulüne başlayacağı ifade edilen Bünyan Devlet Hastanesini de Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve AK Parti İlçe Başkanı Yıldıray Hakkı Koç ile birlikte inceleyen Tamer, daha sonra açıklamalarda bulundu.

Korkutan açıklama: Hastanelerde normal yataklar...

Kayseri Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, kentte aşı hakkı olmasına rağmen hiç aşı olmayan kişi sayısını açıkladı ve vaka artışlarıyla birlikte hastanelerdeki duruma dikkat çekti.

Ataş'tan, Özdemir'e sert tepki: Vatandaşın yüzüne söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in sosyal medya hesabı üzerinden, Suriyelilere yönelik yaptığı açıklamalar üzerinden kendisini hedef almasının ardından İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş’tan da sert tepki geldi. “Suriyelilerle ilgili düşüncelerini vatandaşın yüzüne karşı söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili. Suriyelileri savunduğun kadar; esnafı, çiftçiyi, emekli ve işçiyi savunmadın!” diyen Ataş, “İYİ Parti’ye İP diyerek hakaret ettiğini sanan saray bekçisi, şahsi çıkar uğruna benlik ve değerlerinden vazgeçen Kayseri Mv. İsmail Özdemir, söylemlerimin muhatabı sensin; konu ise Suriyelilerdir. Konuyu başka kişi ve alanlar üzerine çekerek algı yaratmanın alemi yoktur” dedi.

Yeni Başhekim koltuğa oturdu!

Kayseri Şehir Hastanesi’nin çiçeği burnunda Başhekimi koltuğa oturdu.

Kayseri Sağlık Müdürü korkutan haberi verdi!

Kayseri Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli'den, bayram tatili sonrası Koronavirüs vaka tablosu ile ilgili korkutan açıklama...

Bayramda aşılamayla ilgili dikkat çeken uyarı!

Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli'den aşı konusunda bayram uyarısı...