Asayi Haberleri

Asayi Haberleri

Eğitim Sen saldırıyı kınadı! Öztürk'e destek açıklaması...

Ali İhsan Öztürk'e yönelik saldırıya Eğitim Sen'den tepki...

Ali İhsan Öztürk'e çirkin saldırı...

Kayseri'nin önde gelen sendikacılarından Ali İhsan Öztürk, saldırıya uğradı. Peki, Öztürk'e kim ya da kimler, bu çirkin saldırıyı gerçekleştirdi.

Mahkeme çıkışı bir kişiyi öldüren şahıs tutuklandı

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde mahkeme çıkışı bir kişiyi silahla vurarak öldüren zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kayseri'de 80 polis ile hırsızlık operasyonu: 8 gözaltı

Kayseri'de 80 polisin katılımı ile düzenlenen şafak operasyonunda kentte 300 bin TL değerinde eşya çalan 3'ü kadın 8 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Kablo hırsızı 3 kişi yakalandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda 11 kablo hırsızlığı olayının şüphelisi 3 kişi yakalandı.

Polis 8 olayı aydınlattı!

Kayseri'de 8 hırsızlık olayını aydınlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, 6 kişiyi gözaltına aldı.

Kayseri'de 541 kişi sorgulandı!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından 130 personel ile yapılan uygulamada 286 araç ve 541 şahıs sorgulaması yapıldı.

Esnaf kılığına girdiler! İşte nedeni...

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği'nce vatandaşlar dolandırıcılık konularında bilgilendirildi. Ayrıca esnaf görünümlü güven timlerince suçlar gerçekleşmeden önlendi.

Özer: Kayseri’de yaşananlar, mafya, cinayet, kavga, kaos filmlerini aratmıyor!

Kayseri’de bir ay içerisinde 11 kişi cinayete kurban giderken, çok sayıda yaralamalı kavga da kayıtlara geçti. 20’nin üzerinde vatandaş da yaşanan bu olaylar nedeniyle yaralandı. Yaşanan bu tablo vatandaşı tedirgin ederken, CHP İl Başkanı Ümit Özer de “Huzur şehri Kayseri’de huzurumuz kaçtı” açıklaması yaptı. Özer, “Her gün neredeyse kan, kavga, gözyaşı, acı görür olduk” dedi.

3 kadın hırsız suçüstü yakalandı

Kayseri'de bir evden hırsızlık yapmak için evin kapısını kırmaya çalışan 3 kadın hırsız, polis ekiplerince suçüstü yakalandı.

5 minibüs çaldı!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda, 5 ayrı minibüs çaldığı belirlenen 1 kişi yakalandı.

Bir cinayet daha

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde 18 yaşındaki kickboksçu bıçaklanarak öldürüldü.

9 kişi yakalandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda 15 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi olarak belirlenen 9 kişi yakalandı.

Kayseri'de Demir hırsızları yakalandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda inşaatlardan kalıp demir çaldığı belirlenen 3 kişi yakalandı.

Güven timlerinden uyuşturucu operasyonu

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği'ne bağlı güven timlerince, 10 gram metamfetamin ele geçirilirken olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Kayseri'de 2021 böyle geçti

Kayseri'de 2021 yılında siyasetten spora, asayişten kültüre birçok olay gerçekleşti.

Yakalanan şahıslar adliyeye sevk edildi

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince 12 farklı adrese; özel harekat ve çevik kuvvetin de katılımıyla operasyon düzenlendi. 60 ekip ve 125 personelin katıldığı operasyonda 14 hırsızlık olayının şüphelileri ile çeşitli suçlardan aranması bulunan 5 kişi olmak üzere yakalanan 22 kişi adliyeye sevk edildi.

60 ekiple eş zamanlı operasyon! 22 gözaltı var!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince 12 farklı adrese; özel harekat ve çevik kuvvetin de katılımıyla operasyon düzenlendi. 60 ekip ve 125 personelin katıldığı operasyonda 14 hırsızlık olayının şüphelileri ile çeşitli suçlardan aranması bulunan 5 kişi olmak üzere toplam 22 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Kimsesiz ailesi tepki verdi: Olay namus cinayeti değil

Selçuklu Mahallesinde bıçaklı kavga sonucunda ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılan ardından da hayata gözlerini yuman Ercan Kimsesiz’in ailesi, ortaya atılan ‘namus meselesi’ iddiasına karşı açıklamada bulundu.

Aranan şahıslar yakalandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince çeşitli suçlardan yakalama emri ile aranan şahıslara yönelik 26 adrese es zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda 15 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

2 kilo 200 gram metamfetamin ele geçirildi

Kayseri'de polis ekipleri tarafından yapılan operasyonda 2 kilo 200 gram metamfetamin ele geçirildi.

FETÖ’den mallarına el konulan Kayserililer kim ?

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla 454 firari FETÖ’cü’nün mal varlıkları donduruldu... Bu isimler arasında Kayseri nüfusuna kayıtlı olanlar da var.

Uyuşturucudan 3 gözaltı var

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirilirken olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Kaçak içki operasyonu! Gözaltı var...

Kayseri'de jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda kaçak ve sahte içki ürettiği iddia edilen 1 kişi gözaltına alındı.

8.5 kilo uyuşturucu ile bakın nerede yakalandılar?

Kayseri'de, doğu illerinden uyuşturucu taşıdığı tespit edilen 4 şahıs uygulama noktasında yakalandı.

Suç makinesi yakalandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalarda 21 suçtan aranan ve hakkında 30 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.

Kayıp aranıyor! 2 gündür haber alınamıyor...

Çelik'in oğlu Ali Çelik, babasını görenlerin insanlık namına polise ya da jandarmaya haber vermesini istedi.

Sahte alkol üretenlere 1 günde 2'inci operasyon

Kayseri'de polis ekipleri tarafından bir eve düzenlenen operasyonda sahte alkol üreten 1 kişi gözaltına alınırken, 400 şişe sahte alkol ve 150 adet alkol şişelerine yapıştırılmaya hazır vaziyette TAPDK bandrolü ele geçirildi.

Yılbaşı öncesi dikkat edilmesi gereken 5 dolandırıcılık yöntemi!

Yılbaşı öncesi dikkat edilmesi gereken beş hediye kartı dolandırıcılığı yöntemi...

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde doktora saldırı! Doktorlar isyan etti!

Şiddet tüm hızıyla sürüyor. Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Acil Polikliğininde görev yapan bir doktorun saldırıya uğradığı ifade edildi.