Ahmet Taş Haberleri

Ahmet Taş Haberleri

Sezai Karakoç için Kayseri'de gıyabi cenaze namazı kılındı

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği tarafından hayatını kaybeden Sezai Karakoç için gıyabi cenaze namazı kılındı.

Büyükkılıç, STK temsilcilerini ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve beraberindeki heyet ile Gönüllü Kültür Kuruluşları Şube Başkanı Ahmet Taş'ı makamında kabul etti.

Taş: 'İsrail yakmaya yıkmaya öldürmeye Ramazan'da da devam etti'

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Dernek Başkanı Ahmet Taş, düzenlediği basın toplantısında, 'İsrail yakmaya yıkmaya öldürmeye Ramazan'da da devam etti' dedi.

Taş: 'Hakimiyet 104 emekli amiralin değil milletindir'

Geçtiğimiz günlerde emekli 104 amiral tarafından yayımlanan bildiri ile ilgili basın açıklaması yapan Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Başkanı Ahmet Taş, 'Hakimiyet 104 emekli amiralin değil milletindir' dedi.

Ahmet Taş: 'İslam barış, adalet ve kardeşlik dinidir'

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş, Yunanistan'da İslam dini hakkında çıkan söylemler ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, 'İslam barış, adalet ve kardeşlik dinidir' dedi.

'Devlet kumar oynatmasın'

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Dernek Başkanı Ahmet Taş, milli piyango ile yilgili yaptığı basın açıklamasında, 'Milli piyango umut olmasın devlet kumar oynatmasın' dedi.