Ahmet Davutoğlu, Haberleri

Ahmet Davutoğlu, Haberleri

Davutoğlu’dan, Kayseri paylaşımı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri temaslarının ardından mesaj paylaştı.

Davutoğlu’dan şok iddia: AK Parti’de şu an görev yapan bazı isimler bana…

Davutoğlu'na, "İyi ki partiyi kurdunuz" diyen ve şu an AK Parti'de görevde oldukları belirtilen isimler merak konusu oldu. Davutoğlu: Zaman her şeyi çözer. En ufak sarsıntıda kimlerin neler yapacağı ortada.

Davutoğlu’dan dikkat çeken açıklama: Planlı, provokasyon olanlar var…

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri’de bir vatandaşın kendisine yönelik tepki göstermesini değerlendirdi: Sanki tüm Kayseri Davutoğlu’na tepki gösterdi, diye verdiler...

Davutoğlu: İttifakın parçası değiliz

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 'Şu anda hiçbir ittifakın parçası değiliz' dedi.

Ahmet Davutoğlu'na tepki göstermişti

Kayseri'de Ahmet Davutoğlu'na tepki gösteren ve Davutoğlu'nun yanındaki şahıs tarafından parmağı bükülen Burhan Karamustafaoğlu o anları anlattı. Karamustafaoğlu, 'Biz onu gerçekten sevmiştik ama sonra yol arkadaşlarına ihanet işini hazmedemediğim için duygularımı ifade etmek istedim' dedi.

Vatandaştan Davutoğlu'na tepki

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kayseri'deki esnaf gezisinde bir vatandaşın, 'Biz seni sevmiştik. Ta ki yol arkadaşına ihanet edene kadar' tepkisiyle karşılaştı. Bu sözün üzerine Davutoğlu'nun yanındaki bir kişi vatandaşın parmağını sıkınca, canı yanan vatandaş, 'Parmağımı kırdı' diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Davutoğlu Kayseri’ye geliyor! 2 gün kalacak, peki neler yapacak?

Eski Başbakan Ve aynı zamanda Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kayseri’ye geliyor. Davutoğlu, Kayseri’de 2 gün kalacak ve toplantılar ile ziyaretler gerçekleştirecek.

Bahçeli ve Davutoğlu'nun eski Danışmanı Bakan oldu!

Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin, eskiden danışmanlık yaptığı isimlerle de dikkat çekiyor. Bilgin 2014 yılında MHP'den ayrılıp, eski Başbakan Davutoğlu'nun danışmanı olmuştu.