Afyon Haberleri

Afyon Haberleri

Özhaseki'den asgari ücret açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, "Süresi gelmeden Cumhurbaşkanımız asgari ücretin ne olacağını ilan edecektir" dedi

Türk Mutfağı Yarışmasından ödülle döndüler...

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, 'Gastro Afyon 2021' 3. Uluslararası Lezzet ve Turizm Festivali kapmasında düzenlenen Üniversitelerarası Afyon Mutfağı ve Modern Türk Mutfağı Yarışmalarından dereceyle dönen Develi Hüseyin Şahin MYO Aşçılık Programı öğrencilerini ve öğretim elemanlarını kabul etti.

Talasgücü Belediyespor'un Afyon kampı başladı

Talasgücü Belediyespor, 2.etap kamp çalışmalarına Afyonkarahisar'da başladı.

Talasgücü Belediyespor, Afyon'da kamp yapacak

Kayseri'yi Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan ekiplerden Talasgücü Belediyespor hazırlıklarını Halil Aslan yönetiminde sürdürüyor. Bu sezon iyi bir kadro kurarak hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Talasgücü Belediyespor kamp programını da belirledi.

Gamze Demirci olimpik kadroda yer aldı

11-12 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar'da yapılan Görme Engelliler Türkiye Şampiyonasında yarışan sporcu Gamze Demirci olimpik kadroya girdi.

Enginyurt'tan, Özhaseki'ye hodri meydan: Yüreğin yetiyorsa hadi seçime gidelim!

Afyon'a bir beldenin seçim sonuçlarıyla muhalefe gönderme yapan Özhaseki'ye erken seçim çağrısı.. MHP'den ihraç edilen ve daha sonra Demokrat Parti'ye geçen Milletvekili Enginyurt, "Hodri Meydan" dedi.