30 Dakika Haberleri

30 Dakika Haberleri

TÜMSİAD’ın yeni mottosunu canlı yayında açıkladı!

Başkan Osman Atıcı, Olay Türk TV'de "30 Dakika" programında konuştu...

Deva Partisi Lideri Babacan’ın, bulunduğu otobüsü Kayseri'de kimler durdurdu?

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın, bulunduğu otobüsü, Kayseri'de durduranlarla ilgili dikkat çeken ayrıntıyı OlayTürk TV'de 30 Dakika programında anlattı.

O müdürle ilgili dikkat çeken iddia: Whatshap üzerinden..!

Olay Türk TV’de, Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin sunduğu “30 Dakika” programına konuk olan Türk Tarım Orman Sen Şube Başkanı Burak Işık, Kocasinan Tarım ve Orman İlçe Müdürü ile ilgili çarpıcı iddiaları gündeme taşıdı. Işık, “Nerede ne yapıyor, ne ediyor. Hepsinden haberimiz var. Kimlerden ne icazet alıyor bilgimiz var” ifadelerini kullandı.

Sendika Başkanı tehlikeye dikkat çekti!

Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin sunduğu 30 Dakika programına konuk olan Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı Burak Işık, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kızılkaya: Kayseri’de sosyal yardım alanları istihdama kazandıralım!

Olay Türk TV’de, 30 Dakika programına konuk olan Kayseri Sanayiciler Derneği Başkanı Memici Kızılkaya, kentte sosyal yardım alan kişilerle ilgili yaptığı açıklamada, “Sosyal yardım alan kişileri istihdama kazandıralım” çağrısı yaptı.

Sanayiciler Derneği Başkanı: Organize de fabrika işleten Suriyeliler var!

Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin hazırlayıp, sunduğu 30 Dakika programının konuğu bu kez de Kayseri Sanayiciler Derneği Başkanı Memici Kızılkaya oldu.

Alan: Diyeceğim çok şey var! Mahalleleri bıraktılar, sokaklara indiler…

Olay Türk TV’de “30 Dakika” programına konuk olan ve Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci’nin sorularını yanıtlayan Kayseri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, "3 harfliler mahalleleri bıraktı, sokaklara indi" açıklamasıyla dikkat çekti. Alan, “Zincir marketlere de diyeceğim çok, ama söylemiyorum. Buradan yoksa diyeceğim çok şey var. Oda bana diyecek ki ‘ben kanunen açıldım, ruhsatımı alıp açıyorum’ diyecek” ifadelerini kullandı.

Kayseri ile ilgili dikkat çeken rakamı açıkladı! Bakın kentte kaç Suriyeli iş yeri açtı?

Olay Türk TV’de “30 Dakika” programına konuk olan Kayseri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, çarpıcı açıklamalar yaptı...

Kayseri'de, Koronavirüs nedeniyle kaç kişi hayatını kaybetti! Açıklama var...

Koronavirüs hayatı tehdit etmeye devam ediyor. Peki, Kayseri'de virüsün başladığı günden bu güne kaç kişi hayatını kaybetti. Sağlık Müdürü Benli, bu soruya Olay Türk TV ekranlarında yanıt verdi.

Yedikaya'dan, kur değerlendirmesi!

Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMO) Başkanı Ali Yedikaya, Olay Türk TV’de, “30 Dakika” programında piyasalarda yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Oda Başkanı Yedikaya’dan asgari ücret çıkışı: Yüksek olmasını doğru bulmuyorum!

Kayseri Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMO) Başkanı Ali Yedikaya, Olay Türk TV’de, “30 Dakika” programına katıldı. Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci’nin sorularını yanıtlayan Yedikaya, asgari ücretle ilgili olarak, “Asgari ücret zammının bu kadar yüksek olmasını doğru bulmuyorum. Bu para devletten çıkan bir para değil. Bu özel sektörün parasına bir nevi ağalık yapmak oluyor.” ifadelerini kullandı.

KESOB’a aday olacak mı? Dikkat çeken açıklamalar…

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir, Olay Türk TV’de 30 Dakika programında konuştu.

Başkan Gökkaya’dan dikkat çeken asgari ücret ve mülteci açıklaması!

Türk Metal Sen Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya,  Olay Türk TV’de "30 Dakika" programında konuştu.

PUİS Şube Başkanı: Akaryakıt fiyatları artmaya devam edecek!

Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin sunduğu “30 Dakika” programında konuşan Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Kayseri Şube Başkanı İbrahim Polat, Kayseri’de günlük 1 milyon litre yakıt tüketiminin olduğunu söyledi. Diğer yandan Polat, akar yakıt zamlarıyla ilgili olarak da, “Akaryakıt fiyatları artmaya devam edecek” dedi.

“İş beğenmeyen çok” diyen Türk İş İl Temsilcisi Güven’den dikkat çeken asgari ücret açıklaması

Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci’nin sunduğu 30 Dakika programına bu kez de Türk-İş İl Temsilcisi ve aynı zamanda Koop-İş Şube Başkanı İdris Güven konuk oldu. Güven, programda asgari ücret ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Aydın: 100 metrekare evin maliyeti şu an 1 milyon lira!

Anadolu Yapım Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Aydın, Olay Türk TV’de, “30 Dakika” programında konuştu.

Sendika Başkanı isyan etti: Kayseri'de liyakatsiz, adaletsiz idareciler var!

Türk Sağlık Sen Kayser Şube Başkanı Kmail Ünal, Olay Türk TV’de 30 Dakika programına katıldı. Programda Televizyonun Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci’nin sorularını yanıtlayan Ünal, çarpıcı ifadeler kullandı. Ünal, “En önemli sıkıntımız liyakatsiz idareciler. Kayseri’de ayrımcılık ve mobbing var” dedi.

Güneş’ten dikkat çeken açıklama! "Üretemez duruma geldik" dedi ve destek istedi!

Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş, Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin, hazırlayıp sunduğu 30 Dakika programının konuğu oldu. Yaşanan ekonomik sıkıntılara ve girdi maliyetlerinin artmasına değinen Güneş, “Yardımların yüzde 50 olmasını istiyoruz" dedi.

Groenendijk: 'Oyuncularımız sanki maça yarım saat sonra çıkmış gibiydi'

Kayserispor mağlubiyetini değerlendiren Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Groenendijk, Maçın başlama saati 13.30'du ancak ilk 30 dakikada bizde varlık gösteremeyen bir oyuncu grubu vardı. Onlar maça 14.00'de dahil oldu dedi.

Süper Lig: Kayserispor: 1 - Adana Demirspor: 0 (Maç devam ediyor)

Süper Lig'in 2. haftasında Kayserispor, Adana Demirspor'u konuk ediyor. Mücadelede 30 dakika geride kalırken ev sahibi ekibin 1-0 üstünlüğü sürüyor.

Dersler 30 teneffüsler 10 dakika olacak

Kayseri İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan kararla, yüz yüze eğitime geçen Kur'an kurslarında dersler 30 dakika teneffüsler ise 10 dakika olacak şekilde eğitime devam edilecek

Levye ile girdiği kuruyemişçiden 18 bin TL'lik mal çaldı

Kayseri'de bir hırsız, levye ile kapısını açarak girdiği kuruyemişçi dükkanından 30 dakikada 18 bin TL değerinde mal çalarak kayıplara karıştı.

Ne günlere kaldık?

Kayseri'de polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü, aracıyla 30 dakika süren kovalamaca sonucu yakalandı. Yakalanan sürücü 'Benim abim de polis' dedi.

Paul Ntep 30 dakika oynadı