2022 Yılının Haberleri

2022 Yılının Haberleri

Başkan Çolakbayrakdar: '2022 yılında daha yeşil bir Kocasinan'ı inşa edeceğiz'

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Oruçreis Mahallesi'ndeki Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı fidanlığı gezerek, seradaki çeşitli bitki ve çiçekleri inceledi. Kocasinan'ı her alanda geliştirmeye devam ettirdiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, 2022 yılının; gerek yeni park yapımıyla gerekse ağaç dikimiyle daha yeşil bir Kocasinan'ı inşa edeceklerini söyledi.

Başkan Özdoğan'dan Ankara çıkarması

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, Ankara'daki temasları çerçevesinde AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer ve birçok bürokratı ziyaret etti. İlçeye yapılacak olan yatırımları yakından takip ettiklerini belirten Özdoğan, 2022 yılının da yatırımlarla dolu bir yıl olacağını söyledi.

Büyükşehir Meclisi, 2022 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında gerçekleştirildi. 2022 yılının ilk meclis toplantısında 49 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Oy birliği ile kabul edildi! Kilci'nin adı verilecek...

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında gerçekleştirildi. 2022 yılının ilk meclis toplantısında 50 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Talas Meclisi yılın ilk toplantısını yaptı! 'Sözümüze kıymet veriliyor'

Talas Belediye Meclisi 2022 yılının ilk toplantısında gündeminde bulunan 20 maddeyi karara bağladı.

Kocasinan, yılın ilk meclis toplantısını yaptı

Kocasinan Belediyesi, 2022 yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, 21 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı. 2021 yılında yapılan hizmetlerin Kocasinan'a ve Kayseri'ye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, 'Yeni yılda ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 2022 yılının, hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hem şehrimiz hem de ülkemiz için sağlıklı ve bereketli bir yıl olur' dedi.

Kocasinan, yılın ilk meclis toplantısını yaptı

Kocasinan Belediyesi, 2022 yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, 21 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı. 2021 yılında yapılan hizmetlerin Kocasinan'a ve Kayseri'ye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, 'Yeni yılda ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 2022 yılının, hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hem şehrimiz hem de ülkemiz için sağlıklı ve bereketli bir yıl olur' dedi.

Yahyalı Belediyesi'nde 2022'nin ilk meclisi yapıldı

Yahyalı Belediyesi'nde 2022 yılının ilk meclis toplantısı yapıldı.

2022 Kocasinan için 'Yeşil Yılı' olacak

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar; 2021 yılını ağırlıkla kentsel dönüşüm ve altyapı çalışmalarıyla tamamladıklarını, 2022 yılının ise yeşilin, ağaçlandırma çalışmalarının daha fazla konuşulacağı bir yıl olacağını söyledi.

Bellona, Çankaya'yı konuk edecek

Bellona Kayseri Basketbol 2022 yılının ilk maçında yarın evinde Çankaya Üniversitesi'ni konuk edecek.

Çopuroğlu'ndan yeni yıl mesajı

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yeni yıl mesajında; 2022 yılının ülkemize hayırlar getirmesini temennisinde bulunarak, Cumhur ittifakı ile yeni yılda da yeni başarılara imza atacaklarını söyledi.

Ukraynalılar kente girişi yaptı!

2021-2022 yılının kayak sezonunu açan Erciyes'e Rusya'dan ilk kafile geldi. Kafilenin karşılamasında konuşan Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahit Cıngı, 'Bu yıl haftada en az 3 uçak turist bekliyoruz' dedi.

Kocasinan kişi başına düşen 15,1 metrekare yeşil alan ile rekorunu yeniledi

Kocasinan Belediyesi, daha yeşil Kocasinan çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanına kazandırdığı yeni parklarla yeşil alan rekorunu yeniledi. Kocasinan'ı toplam yeşil alan 6 Milyon 50 bin 962 metrekare ile Dünya standartlarının üzerine çıkartarak, 'Yeni bir yemyeşil Kocasinan' inşa ettiklerini vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2022 yılının ana temasının 'Yeşil' olacağını ve yeni yeşil alanlarla yeni bir rekor elde edeceklerini söyledi.

Herkes zam açıklarken, “Bizde zam yok! Direneceğiz” açıklaması!

İğneden ipliğe her gün zam haberlerinin geldiği ülkede şaşırtan bir açıklama geldi. Pusula 38 Özel Güvenlik ve Eğitim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Çelebi, “Bizler gerek potansiyel kursiyerlerimizin ekonomik durumunu dikkate alarak, gerekse de bu zam furyasına küçük bir direnç olmasını dileyerek 2022 yılının ilk iki döneminde düzenleyeceğimiz Özel Güvenlik Eğitimlerini 2021 fiyatlarıyla devam ettirme kararı aldık” dedi.