10 Kasım Haberleri

10 Kasım Haberleri

Ankara'dan 2 kupa ile döndüler

Ankara'da gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Kros Koşusunda yarışan sporcular genç kadınlar ve genç erkekler kategorisinde üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Bocce'de kupalar sahibini buldu

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bocce-Bowling-Dart İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Bocce Turnuvası sona erdi.

Kayserili öğrenciler 10 Kasım'da Selanik'e gitti

Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 83. ölüm yıldönümünde Selanik'e giderek doğduğu evi ziyaret etti.

Duygulandıran görüntü

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bir öğrenci, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla okulunda düzenlenen programa geç kalınca, sağanak yağışa aldırış etmeden saat 09.05'i gösterdiğinde saygı duruşuna geçti. Öğrencinin o anları okulun güvenlik kamerasına yansıdı.

Develi ve Tomarza'da 10 Kasım törenleri düzenlendi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 83. yılında Kayseri'nin Develi ve Tomarza ilçelerinde de yapılan etkinliklerle anıldı.

Kayseri'de, Atatürk Sergisi

Kayseri'de 10 Kasım Atatürk'ü Anma kapsamında 'Atatürk' konulu fotoğraf sergisi, ziyaretçilerinden tam not aldı.

Atatürk Kayseri’de anıldı

Cumhuriyet’in kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle anıldı.

Günaydın'dan 10 Kasım mesajı...

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın; 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; Gazi Mustafa Kemal Atatürk gerek askeri dehası, gerekse devlet adamlığı ile geride bıraktığımız yüzyılda sadece kurduğu ve mimarı olduğu Türkiye Cumhuriyetimiz için değil, tüm insanlık ve dünya tarihi açısından önemli bir şahsiyettir dedi.

10 Kasım mesajları...

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yalçın'dan 10 Kasım mesajı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Özer: Oturdukları makamları Atatürk'e borçlu olanları hadsizler!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Bugün bulundukları makamları Atatürk'e borçlu olanların vefasızlığına, hadsizliklerine karşı Atamıza, ilkelerine, devrimlerine daha da fazla sarılacağız.

10 Kasım mesajları

Telefonda Saygı!

Develi’de 10 Kasım Töreni

ÖZHASEKİ’YE ÇAĞRI