Eski Başkan böyle isyan etti: Tehdit alıyoruz!

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, 'Türkiye Cumhuriyetinin tüm kurumları , Fetöculere karşı mücadelemizde bizi yalnız bırakmıştır' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Eski Başkan böyle isyan etti:  Tehdit alıyoruz!
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, “Türkiye Cumhuriyetinin tüm kurumları , Fetöculere karşı mücadelemizde bizi yalnız bırakmıştır” ifadelerini kullandı.
Kayseri Olay Haber -

 Kayseri Şeker’in eski Başkanı Vedat Ali Özışık, kendisinin ve ailesinin tehdit altında olduğunu duyurdu.  Özışık, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Ekmeğimizle oynayan Fetöcülere sesini çıkarmamıştır. Adliyelerde davalarımıza müdahil olan Fetöcülere göz yumdunuz...
Beraat ettiğimiz  davalar tekrardan bozulurken  ne oluyor demediniz ..
Adliyede şikayetimiz bankaların itirafına rağmen 5 yıla yakın zamandır iddianame hazırlanmazken, gördünüz, sustunuz. Kripto siyasiler bize kumpas kurarken görmüş dur demediniz.
Malımıza mülkümüze çökerlerken göz yumdunuz…
Ailemize karşı büyük bir saldırı var. Her an ailemize zarar verebilirler. Kumpasa uğrayabiliriz. Fetöcülerden  tehdit alıyoruz.  Bu kez görün  artık... Bu yapılanları  iktidar partisi il başkanına, belediye başkanına, yargıçlara anlattım,  onlar da görmediler... Ama biliyorum bir gün devletimiz bize yapılanların  hesabını bunlardan mutlaka  soracaktır. Ne mutlu ki TC vatandaşıyım...Ne mutlu Türküm diyebilene...

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN