Dikkat çeken tepki: Şehirde misafir var diye bu işler yapılmaz! Vatandaş vergi veriyor...

Dikkat çeken çıkış: Şehirde misafir var diye yerlere halı serilmez, temizlik yapılmaz! Vatandaş vergi veriyor! Her daim yapılmalı?

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

İYİ Parti Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Osman Türk, Kazancılar ve Bankalar bölgesinde yerlere halı serilmesi ve hummalı temizlik çalışması yapılmasıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Çalışmanın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın, kentte esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olmasının ardından yapıldığını savunan Türk, “Bu yaptığınız yanlış. Herkes vergi veriyor bu memlekette. Bir misafir geldi diye temizlik yapılmaz. Temizlik her daim yapılması gereken bir iştir” dedi.

Haber
“VATANDAŞ KALDIRIMDA YÜRÜYEMEZKEN BİR ANDA YAPILMAYAN İŞLER YAPILDI”
İYİ Partili Osman Türk, tepkisinde şu ifadeleri kullandı:  Kıymetli Hemşerimiz Kayseri’mizin göbeğinde kaldırımda yürüyemezlerken, esnafımız karla mücadele de yetersiz kaldınız derken bir anda yapılmayan, olmayan işler bir anda yapılmaya başlandı. Yapılması çok da güzel oldu. Çünkü Kayseri’mizde kıymetli ve değerli bir misafirimiz var. Yavru Vatanımız Kıbrıs’ımızın Cumhurbaşkanı Sayın Ersin Tatar Bey memleketimizde. Hemşerilerimizle bir arada olacak. Memleketimizin sokaklarında gezecek. Onun gelmesiyle temizlik yapılmış oldu. 1,5 milyon nüfusu olan bu kenttin halkına, esnafına çocuğuna vermiş olduğunuz değeri göstermiyor mu? Bu yaptığınız yanlış. Herkes vergi veriyor bu memlekette. Bir misafir geldi diye temizlik yapılmaz. Temizlik her daim yapılması gereken bir iştir.

Haber
TATAR, ÇARŞIYI GEZDİ!
Diğer yandan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Tarihi Kayseri Kalesi, Pastırmacılar Çarşısı ve Kapalı Çarşı’yı ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler temennilerinde bulundu. Tatar, aynı zamanda Kayseri pastırması da doğradı.

Haber


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN