CHP, Kayseri'de Ekonomi Masası kuruyor!

CHP ekonomi kurmaylarının katılımıyla Kayseri'de 1 Eylül'de 'Ekonomi Masası' kurulacak...

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
CHP, Kayseri'de Ekonomi Masası kuruyor!
CHP ekonomi kurmaylarının katılımıyla Kayseri’de 1 Eylül'de "Ekonomi Masası" kurulacak...
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Ümit Özer ile parti yöneticileri Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ı Kayseri’de düzenleyecekleri ekonomi programına davet ettiler. 
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, CHP Heyetinin ziyaretinde OSB’de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Sadece sanayiciden icazet aldıkları Kayseri OSB’de üretim ve eğitim odaklı çalıştıklarını dile getiren Başkan Nursaçan, üretimin kalbi olan Organize Sanayi Bölgesi’ni geleceğe taşıyacak yatırımlar yaptıklarını kaydetti. 
Nursaçan, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ile parti yöneticilerinin ziyaretinde Kayseri OSB Teknik Koleji’nin eğitim modelini de anlattıklarını belirterek, “Ziyarette sadece Kayseri’nin değil ülkemizin bu tür okullara ihtiyaç duyduğu vurgulandı” dedi. Ziyarette CHP Heyeti  Başkan Nursaçan’ı, 1 Eylül’de CHP ekonomi kurmaylarının katılımıyla Kayseri’de düzenlenecek olan Ekonomi Masası adlı programa davet edildi.   
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN