CHP'den Kayseri çıkarması! İl Başkanı Özer açıkladı...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, il yöneticileri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Merkezi'nin Kayseri'de adeta çıkarma yapacağı, toplantının detayları hakkında bilgi verdi.Özer, 'Halkın Partisi, halkla buluşmaya, kucaklaşmaya, dertleşmeye devam edecek. Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Meclisi üyelerimiz ve 38 Milletvekilimiz 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında il genelinde vatandaşlarımızı dinlemek, sıkıntıları masaya yatırmak, halkın iktidarında sorunların çözümüne yönelik projelerini anlatmak için Kayseri'ye geliyor' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
CHP'den Kayseri çıkarması! İl Başkanı Özer açıkladı...
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, il yöneticileri ile birlikte düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Merkezi’nin Kayseri’de adeta çıkarma yapacağı, toplantının detayları hakkında bilgi verdi.Özer, “Halkın Partisi, halkla buluşmaya, kucaklaşmaya, dertleşmeye devam edecek. Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Meclisi üyelerimiz ve 38 Milletvekilimiz 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında il genelinde vatandaşlarımızı dinlemek, sıkıntıları masaya yatırmak, halkın iktidarında sorunların çözümüne yönelik projelerini anlatmak için Kayseri'ye geliyor” dedi.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

CHP İl binasındaki basın toplantısındaki konuşmasına Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anarak başlayan İl Başkanı Ümit Özer,” Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bedenen aramızdan ayrılışının 83'üncü yıl dönümünde yine saygıyla, özlemle ve minnetle anıyoruz” şeklinde konuştu. 
ATATÜRK’Ü RAHMETLE, SAYGIYLA, ÖZLEMLE VE MİNNETLE ANIYORUZ
Atatürk’ün, ‘Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir’ sözünü hatırlatan Özer, “Atatürk’ün, bu sözünden de hareketle anmak kadar, anlamanın da önemli olduğunu biliyoruz. Atatürk'ü anlamak bu güzel vatanı aydınlık yarınlara taşımak, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak demektir. Bizler,  O’nun aydınlık yolundan yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz. Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimizi, onun gösterdiği hedef doğrultusunda çağdaş dünyada hak ettiği yere taşıyacağız, demokrasiyle taçlandıracağız.  Bu duygu ve düşüncelerle eserleriyle, devrimleriyle bize her daim ışık olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle, saygıyla, özlemle ve minnetle anıyoruz” diye konuştu.
“GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ, PARTİ MECLİSİ ÜYELERİMİZ VE 38 MİLLETVEKİLİMİZ KAYSERİ’YE DERTLERİ DİNLEMEYE GELİYOR”
Toplantıda daha sonra Kayseri’de yarın yapacakları program hakkında da bilgi veren Özer, “Kurucu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde ülke için halk için mücadelesini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri'de yarın önemli bir çalışmaya ev sahipliği yapacak” dedi.
“Halkın Partisi, halkla buluşmaya, kucaklaşmaya, dertleşmeye devam edecek” diyen Özer, şu ifadeleri kullandı: Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Meclisi üyelerimiz ve 38 Milletvekilimiz 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında il genelinde vatandaşlarımızı dinlemek, sıkıntıları masaya yatırmak, halkın iktidarında sorunların çözümüne yönelik projelerini anlatmak için Kayseri'ye geliyor. Esnafın, işçinin, memurun, sanayicinin, işsizin, öğrencinin, çiftçinin kısacası toplumun tüm kesimlerini yerinde dinlemek için ziyaretler gerçekleştireceğiz. Sadece saraydan bakıp ve sadece saraya bakanların yıllardır görmediği, görmek istemediği, çözemediği, her geçen gün çığ gibi büyüttüğü sorunların çözümü için projelerimizi anlatıp, vatandaşımıza dertleşeceğiz.
“AKP'NİN OLUŞTURMAK İSTEDİĞİ KORKU VE BASKI İKLİMİNE KARŞI UMUTSUZLUK YOK, UMUT VAR”
Özlenen Türkiye hedefine ulaşmak için çalıştıklarını dile getiren CHP Kayseri     İl Başkanı Ümit Özer, “Halkımıza AKP'nin oluşturmak istediği korku ve baskı iklimine karşı umutsuzluk yok, umut var diyeceğiz. Halkın partisi var, halkın vekiller var diyeceğiz. Herkes için CHP var diyeceğiz. Bu düzenin artık gideri yok. Koltuk sevdası, ballı ve pudralı işleriyle ülkenin kaynaklarını heba eden, saraylarda sefa süren, vatandaşı yoksulluğa terk eden AKP'nin, yalan ve talan düzeni bitiyor. Geliyor gelmekte olan. Hep birlikte halkın iktidarını kuracağız. Hep birlikte üreten, hep birlikte büyüyen, paylaşan, huzur dolu, sevgi dolu, adaletin olduğu özlenen Türkiye hedefine kavuşacağız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN