Palancıoğlu: 30 Ağustos bağımsızlık tutkumuzun en önemli sembolüdür

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Palancıoğlu: 30 Ağustos  bağımsızlık tutkumuzun en önemli sembolüdür
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kayseri Olay Haber - HABER MERKEZİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Büyük Zafer’in Türk milleti için kurtuluş ve kahramanlık destanı olduğunu vurgulayan Başkan Dr. Palancıoğlu, "Şanlı tarihimizin emsalsiz zaferlerinden birisi olan ve aziz milletimizin kaderini değiştiren 30 Ağustos Zaferi ile milletimiz asla yenilmeyeceğini göstermiş, büyük önder Atatürk’ün başlattığı bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, cumhuriyetimizin kurulmasının da yolunu açmıştır. 30 Ağustos vatan sevgimizin ve bağımsızlık tutkumuzun en önemli sembolüdür. Bu cennet vatanı bize miras bırakan şehitlerimize, Gazi Mustafa Kemal’e ve tüm gazilerimize minnettarız. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatanı için canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN