Ataş'tan, Özdemir'e sert tepki: Vatandaşın yüzüne söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in sosyal medya hesabı üzerinden, Suriyelilere yönelik yaptığı açıklamalar üzerinden kendisini hedef almasının ardından İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş'tan da sert tepki geldi. 'Suriyelilerle ilgili düşüncelerini vatandaşın yüzüne karşı söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili. Suriyelileri savunduğun kadar esnafı, çiftçiyi, emekli ve işçiyi savunmadın!' diyen Ataş, 'İYİ Parti'ye İP diyerek hakaret ettiğini sanan saray bekçisi, şahsi çıkar uğruna benlik ve değerlerinden vazgeçen Kayseri Mv. İsmail Özdemir, söylemlerimin muhatabı sensin konu ise Suriyelilerdir. Konuyu başka kişi ve alanlar üzerine çekerek algı yaratmanın alemi yoktur' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Ataş'tan, Özdemir'e sert tepki: Vatandaşın yüzüne söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili!
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’in sosyal medya hesabı üzerinden, Suriyelilere yönelik yaptığı açıklamalar üzerinden kendisini hedef almasının ardından İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş’tan da sert tepki geldi. “Suriyelilerle ilgili düşüncelerini vatandaşın yüzüne karşı söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili. Suriyelileri savunduğun kadar; esnafı, çiftçiyi, emekli ve işçiyi savunmadın!” diyen Ataş, “İYİ Parti’ye İP diyerek hakaret ettiğini sanan saray bekçisi, şahsi çıkar uğruna benlik ve değerlerinden vazgeçen Kayseri Mv. İsmail Özdemir, söylemlerimin muhatabı sensin; konu ise Suriyelilerdir. Konuyu başka kişi ve alanlar üzerine çekerek algı yaratmanın alemi yoktur” dedi.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, MHP Milletvekili İsmail Özdemir'e sert ifadelerle yüklendi. Ataş, tepkisinde şu ifadeleri kullandı: Sen sarayın tarafındasın; ben milletin tarafında, doğrunun yanındayım. Suriyeliler konusunda dün ne demişsem, bugün de aynı şeyi söylüyor; ülkemde ve şehrimde Mülteci istemiyorum. Oturduğun makam koltuğundan her şey toz pembe görünüyor olabilir ama durum hiç de öyle değil. Kayseri’ye ayda yılda bir geldiğin için senin umurunda olmayabilir ama Kayserililer bu durumdan fazlasıyla rahatsız. Kayseri’de Suriyeliler neredeyse her gün olay çıkarıyor, toplumun huzurunu bozuyor. Görünen o ki senin huzurun bozulmadığı sürece gerisinin pek de önemi yok Hemşerilerim; Kayseri’de gideceği yere navigasyonla giden, Sarayın nimetlerinden faydalanma uğruna vatandaşı görmezden gelen, senden ve senin gibi düşünen Mülteci sevenlerden fazlasıyla rahatsız. Suriyelileri savunduğun kadar; esnafı, çiftçiyi, emekli ve işçiyi savunmadın! Madem bu kadar sözlerinin arkasındasın; Suriyelilerin yaşadığı mahallelere tek başına bir git Bayramdan bayrama kart gönderdiğin, yüzlerini dahi görmediğin hemşerilerimi bir dinle Suriyelilerle ilgili düşüncelerini yüzlerine karşı söyle de adamlığını göreyim Sarayın Vekili! PKK’ya dağdaki Gerilla diyenlerle Katil Öcalanı siyasi figür görenlerle Şehitlerimize neden öldükleri belli değil diyenlerle FETÖ’ye övgüler dizenlerle Katil Apo’nun katil kardeşini devletin kanalına çıkarıp, bebek katilinin Mektubunu okutanlarla, aynı sarayda sefa sürenler Şimdiki patronları tarafından zamanında kendilerine; “Ağzınızdan salyalar akıyor.”, “İnsanlıktan nasibini almamışlar.”, “Fatiha’yı bilmezler.”, “Kandan beslenen kafa tasçılar.” hakaretlerine sessiz kalanlar; Milliyetçiliği ayaklar altına alanlar ve andımızı kaldıranlar ile Milliyetçilik oyunu oynayanlar; eğer ar damarı çatlamamışsa utanır, yutkunur ve konuşamaz. Konuşuyorsa “Ar Damarı” kopmuş demektir. Ayrıca merak etme burası Kayseri; herkes herkesi İYİ tanıyor, İYİ biliyor!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN