Arık'tan, Meclis'te Baki Ersoy ve Hülya Nergis konuşması!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, hem MHP Milletvekili Baki Ersoy hem de AK Parti Milletvekili Hülya Nergis ile ilgili olarak Meclis'te konuştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, katıldığı televizyon programında asgari ücrete Ağustos yada Temmuz ayında artış geleceğini söyleyen Adalet ve Kalkınma Partisi Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’in sözlerini yorumlayarak, “Asgari ücret konusunda da artış olması gerektiğini ancak şimdi bilmediğini, artacak diye duyduğunu söyledi. İşte ‘Ben yaptım oldu, her şeyi ben bilirim.’ diyen, ülkeyi yangın yerine dönüştüren şahsım hükümetinin özetidir bu tablo.” diye konuştu. 
"İŞTE ‘BEN YAPTIM OLDU, HER ŞEYİ BEN BİLİRİM.’ DİYEN, ÜLKEYİ YANGIN YERİNE DÖNÜŞTÜREN ŞAHSIM HÜKÛMETİNİN ÖZETİDİR BU TABLO"
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’in katıldığı bir televizyon programında asgari ücrette artış olması gerektiğini ve Ağustos-Temmuz gibi bu artışın yapılacağı yönündeki sözlerini TBMM gündemine taşıyan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, “İlimin Milletvekili Sayın Nergis yaşanan ekonomik sıkıntılarda ‘Vatandaş haklı, bu yangın her yerde var; biz de bu ülkenin vatandaşıyız, biz de bu yangını yaşayanlardanız.’ dedi. 
Asgari ücret konusunda da artış olması gerektiğini ancak şimdi bilmediğini, artacak diye duyduğunu söyledi. İşte ‘Ben yaptım oldu, her şeyi ben bilirim.’ diyen, ülkeyi yangın yerine dönüştüren şahsım hükûmetinin özetidir bu tablo” diye konuştu.
“GÜLER MİSİNİZ, AĞLAR MISINIZ”
Diğer yandan CHP Milletvekili Arık, “zamlar bu milletin belini büktü” yönünde yaptığı açıklamalar nedeniyle partisinde disipline sevk edildiğini söylediği MHP Milletvekili Baki Ersoy’la ilgili de konuştu. Arık, “Öte yandan ‘Zamlar milletin belini büktü.’ diyen küçük ortağın Kayseri Milletvekili de ihraç istemiyle Disiplin Kurulunda; güler misiniz, ağlar mısınız.” ifadelerini kullandı.Arık'tan, Meclis'te Baki Ersoy ve Hülya Nergis konuşması! 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN