AK Parti Milletvekili Nergis: Covid-19 ile mücadelede tam not aldık, bu gurur bize yeter

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, 'AK Belediyelerin Covid-19 ile mücadelede 1 yıllık karnesi, vatandaşlarımızdan tam not aldı. Bu gurur bize yeter' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
AK Parti Milletvekili Nergis: Covid-19 ile mücadelede tam not aldık, bu gurur bize yeter
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “AK Belediyelerin Covid-19 ile mücadelede 1 yıllık karnesi, vatandaşlarımızdan tam not aldı. Bu gurur bize yeter” dedi.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

“İşimiz, vatandaşın bir derdi varsa çözmek, hayatlarını kolaylaştırmak ve onların gönüllerine girmek” diyen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “gönül belediyeciliği” yapıldığını belirtti. Nergis, “AK Belediyelerimiz; esnaf ve vatandaşlarımıza 140 milyon 300 bin TL nakdi destek sağladı. Dar gelirli ailelerimize 24 milyon 235 binden fazla gıda ve hijyen kolisi desteğinde bulundu. AK Belediyelerimiz, vatandaşlarımıza; 341 milyonu aşan maske,11 milyonun üzerinde koruyucu tulum, 63 milyon eldiven, 238 milyonu aşkın kolonya ve dezenfektanı dağıttı. Öğrencilerimizi de unutmadı. Belediyelerimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yaklaşık 250 bin tablet desteği verdi. AK Belediyelerimiz 4 milyon 650 binden fazla iş yerini denetledi. Ayrıca 2 milyondan fazla iş yeri ve kamu binası dezenfekte etti” ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN