AK Parti İl Başkanı ile ilgili şok iddia!

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'a tepki gösterdi. Ataman, 'Şimdi de oda başkanlarını mı sigaya çekiyorsunuz?' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu na seslendi ve "Şimdi de Oda Başkanlarını mı ‘'siga’ya çekiyorsunuz?" diye sordu. 

Akkışla Ziraat Odasının ayrımcılığa tabi tutulduğunu savunan Ataman, "Kayseri Büyükşehir  Belediyesi aylar önce ilçe Ziraat Odası Başkanları ile toplantı yapıyor ve toplantı sonucunda 5 ilçemize Büyükşehir belediyesi tarafından traktör alınacağı söyleniyor. Ziraat Odası Başkanlarına haber veriliyor, traktörlerin tören ile kendilerine teslim edileceği bildiriliyor. Ancak Akkışla Ziraat Odası Başkanı AKP İl Başkanı’nın makamına çağrılarak, odalarına teslim edilecek olan traktörün odaya değil Belediye Başkanı Ayhan Arslan’a  teslim edileceği söyleniyor. Sayın Çopuroğlu’nun makamında kim var? Akkışla  Belediye Başkanı Ayhan Arslan ve Akkışla AKP ilçe Başkanı…
Ziraat Odası Başkanı Sedat Eraslan, bir önceki AKP’li Belediye Başkanı Ali Ergül'ün,  AKP  tarafından tekrar aday gösterilmeyince BBP’den aday olduğunda, kendisi de AKP’den istifa ederek Ergül’ün listesinden Meclis Üyesi adayı, yani mevcut başkan ile araları açık, Sayın Çopuroğlu Ziraat Odası Başkanı Sayın Eraslan’dan bir nevi Belediye Başkanına ve dolayısı ile AKP’ye biat etmesini istiyor. Traktörün de Akkışla Belediye Başkanına verileceği, Belediye başkanı tarafından da Ziraat Odasına verileceğini söylüyor. 
Traktörlerin teslimi saat 15 olarak bildirildiği halde Eraslan’ın teklifi kabul etmemesi sonucu saat 12 ‘de apar topar yapılıyor. Diğer traktörler Ziraat Odası Başkanlarına teslim ediliyor, Akkışla ilçesine verilecek olan traktör ise Akkışla Belediye Başkanına teslim ediliyor. 
Ayrıca Büyükşehir Belediyesi traktörlerin teslimi ile ilgili “Akkışla Ziraat odası başkanının çiftçiler adına Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç ve ekibine teşekkür ettiği “ açıklaması yapılıyor. Oysa Eraslan böyle bir açıklamada bulunmuyor. 

BÜYÜKKILIÇ'IN HABERİ VAR MI? 
Sayın Büyükkılıç'a ’ın bu olaydan haberi var mıdır? Bilmiyorum ama açıklamasını bekliyoruz... 
Ayrıca yıllardır tepkisiz toplum yaratma çabası içerisinde olan ve  korku imparatorluğu kuran  AKP zihniyeti, toplumu “ ya tarafsın, ya da bertaraf” yaklaşımı ile terbiye etme çabasından bir türlü vaz geçmedi, ama unutmayın ki, artık bu toplum sessiz kalmıyor ve her geçen gün sesini, tepkisini ve haksızlıklar karşısında artık susmayacağını her platformda duyurmaya çalışıyor ve her geçen gün de haksızlıklar karşısında susmayacağını gösteriyor...   

'BU MİLLET ARTIK SİZE GÜVENMİYOR'       
Sayın Çopuroğlu; siz kendi yandaşlarınızı, ilçe belediye başkanlarınızı  siga’ya çekmeye devam edin ama, şunu da unutmayın ki,  artık bu millet size inanmıyor, size güvenmiyor ve güzel türkümüzün sözlerinde olduğu gibi  iktidarınızın sonu “aşağıdan yukarıdan görünüyor”…

Cafer ZENGİN

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN