AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'nun dikkat çeken sessizliği!

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, neden sessizliğe büründü? Bu 'sosyal' sessizliğin perde arkasında ne var?

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun son günlerdeki sessizliği dikkat çekiyor. Sosyal medyayı en aktif kullanan İl Başkanları arasında yer alan Başkan Çopuroğlu, son günlerde bu alanda da adeta “köşesine çekildi” mesajı veriyor.

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'nun dikkat çeken sessizliği!Kayseri’ye bugün hem Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati hem de Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar geldi. Ancak AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’nun önceki Bakan ziyaretleri, karşılama ve toplantıların aksine bu konuda da herhangi bir paylaşım yapmaması da akıllarda soru işaretleri bıraktı. AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, twitter’da en son paylaşımın 21 Haziran’da, Facebook’ta ise en son paylaşımını 18 Haziran’da yaptı. Aradan geçen onca güne rağmen paylaşım yapmayan ve Bakanların da Kayseri’de olduğu günde de sessizliği ile dikkat çeken Çopuroğlu ile ilgili ortaya çıkan bu tablo merak konusu olurken, akıllara “Çopuroğlu’nun hesapları mı çalındı, yoksa başka bir şey mi var?” sorusu geldi. 
BÜYÜKŞEHİR BULUŞMASINI DA PAYLAŞMADI!

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'nun dikkat çeken sessizliği!

Diğer yandan İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir Belediyesi'ndeki "Karayolları zirvesi" denilen toplantıda da objektiflere takılmış ve o buluşmada da yer almış, ancak o anlara dair de önceki tablonun aksine herhangi bir paylaşım yapmamıştı. Bu sessizlik merak konusu.

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu'nun dikkat çeken sessizliği!

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN