AK Parti'de Ankara buluşması!

AK Partililer, Ankara'ya çıkarma yaptı. Ankara çıkarmasının vazgeçilmezi olan Özhaseki ziyaretinde yine 'Kayseri istişaresi' yapıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
AK Parti'de Ankara buluşması!
AK Partililer, Ankara'ya çıkarma yaptı. Ankara çıkarmasının vazgeçilmezi olan Özhaseki ziyaretinde yine "Kayseri istişaresi" yapıldı.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

AK Parti’nin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve partinin İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi de ziyaret etti. Özhaseki, ziyarete ilişkin olarak, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç ve İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldik” ifadelerini kullandı. Büyükkılıç da Özhaseki ziyaretiyle ilgili olarak, “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için geldiğimiz Ankara’da, Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki‘yi İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu ile birlikte ziyaret ederek, şehrimizdeki çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk” mesajı paylaştı.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN