Nergis: Kış uykusuna yatmak gibi bir uyku süreci geçirdik! Koşmaya başlayacağız…

Parti teşkilatlarına seslenen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, ' Fişek atarsınız, startı verirsiniz, biz Ramazan'da startı verdik. İnşallah koşmaya başlayacağız. 2023'e doğru hep birlikte koşalım' ifadelerini de kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “Pandemi sürecinde hepimiz bir kış uykusuna yatmak gibi teşkilatlarda bir uyku süreci geçirdi maalesef.  Bütün dünya bir eve kapanma süreci geçirdi. Sağlıklı günlere kavuştuk, maskeden kurtulduk.  Önümüzdeki süreçte teşkilatlar olarak 2023’e hızla gireceğiz. İnşallah, hepimiz birlikte sahadayız” dedi.

Nergis: Hepimiz, kış uykusuna yatmak gibi teşkilatlarda bir uyku süreci geçirdi! Koşmaya başlayacağız…

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, partisinin Talas ilçe Başkanlığında gerçekleştiriken bayramlaşma programına katıldı.  Burada parti teşkilatlarına seslenen Nergis, “20 yıldır iktidardaysak teşkilatların bunda çok büyük payı var” dedi.
“PANDEMİ SÜRECİNDE HEPİMİZ BİR KIŞ UYKUSUNA YATMAK GİBİ TEŞKİLATLARDA BİR UYKU SÜRECİ GEÇİRDİ MAALESEF” 
Milletvekili Nergis, “Pandemi sürecinde hepimiz bir kış uykusuna yatmak gibi teşkilatlarda bir uyku süreci geçirdi maalesef.  Bütün dünya bir eve kapanma süreci geçirdi. Rabbime şükürler olsun sağlıklı günlere ulaştık.
Maskeden kurtulduk. Önümüzdeki süreçte teşkilatlar olarak 2023’e hızla gireceğiz. Önümüzdeki süreçte inşallah hepimiz birlikte sahadayız. Mahallelerimizdeyiz, beldelerimizdeyiz, köylerimize kadar gideceğiz.
Kayseri’nin muhtelif yerlerinde hep birlikte çalışacağız” diye konuştu.

Nergis: Kış uykusuna yatmak gibi bir uyku süreci geçirdik! Koşmaya başlayacağız…
“BİZ BU GAYRETLE, UYUMLA İNŞALLAH 2023’Ü OMUZLAYACAĞIZ” 
Kayseri’de Cumhur ittifakının uyumlu bir şekilde çalıştığını dile getiren Nergis, “Kayseri’de uyumlu bir çalışma içindeyiz.  MHP ile Cumhur İttifakı da uyumlu bir şekilde devam ediyor.  Biz bu gayretle, uyumla inşallah 2023’ü omuzlayacağız” dedi.
“FİŞEK ATARSINIZ, STARTI VERİRSİNİZ,  BİZ RAMAZAN’DA STARTI VERDİK”
Parti teşkilatlarına seslenen AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “ Fişek atarsınız, startı verirsiniz,  biz Ramazan’da startı verdik. İnşallah koşmaya başlayacağız. 2023’e doğru hep birlikte koşalım” ifadelerini de kullandı.

Nergis: Hepimiz, kış uykusuna yatmak gibi teşkilatlarda bir uyku süreci geçirdi! Koşmaya başlayacağız…

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN