Çin'den aşı getiren şirketin avukatı 'AK Partili ismin kızı' çıktı!

Çin'den koronavirüs aşılarını getiren firmanın avukatı aslen Develili olan AK Partili eski vekil Salih Kapusuz'un kızı olduğu belirtildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Çin'den aşı getiren şirketin avukatı 'AK Partili ismin kızı' çıktı!
Çin’den koronavirüs aşılarını getiren firmanın avukatı aslen Develili olan AK Partili eski vekil Salih Kapusuz’un kızı olduğu belirtildi.
Kayseri Olay Haber -

Çin’den koronavirüs aşılarını getiren firmanın, Keymen şirketi olduğu ifade edildi. Şirketin avukatı ise Kayserili çıktı. Firmanın avukatı aslen Develili olan AK Partili eski vekil Salih Kapusuz’un kızı Senanur Kapusuz olduğu iddia edildi. Senanur Kapusuz, aşı çalışmalarında gönüllü olduğunu da sosyal medya hesabından duyurdu.


Senanur Kapusuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda gönüllü olarak kendisinin de aşı olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı: “Keymen İlaç olarak Türkiye'ye getirdiğimiz Çin Aşısı olarak bilinen faz3 klinik çalışmaları devam eden korona aşısı için bugün ben de gönüllü oldum. Birlikte çalışmaktan gurur duyduğum Yönetim kurulu başkanımız Sayın Cantürk Alagöz'e gösterdiği olağanüstü çaba için teşekkür ederim. Klinik çalışmalarda yapılan üç aşıdan biri plasebo aşısı. Boş aşı denk gelmediyse 23 gün sonra sonuçları net bir şekilde göreceğim. Şuana kadar bir yan etki görmedim. Türkiye geneli 25 merkezde yapılan gönüllü başvuruları tamamlandı. İkinci doz 14 gün içinde herhangi bir yan etki gözlemlemedim. İlk doz ve ikinci doz vurulurken hafif bir yanma sonrasında da kolumda sızı oldu. Boş aşı olma ihtimali yüzde yüzde 33.”

 Senanur Kapusuz, aşı çalışmalarında da gönüllü olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Firmanın avukatı, AK Parti eski Milletvekili ve aslen Develili olan Salih Kapusuz'un kızı çıktı.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN