MHP İl Başkanı İncetoprak: Kayserili mobilyacılar memnun!

Adnan İncetoprak Başkanlığında MHP Kayseri İl Yönetimi Cumhuriyet tarihinin en büyük fuarı olarak ifade edilen İstanbul Mobilya Fuarı'na çıkarma yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

CNR İstanbul Fuar Merkezi ve TÜYAP Fuar merkezlerinde gerçekleşen mobilya fuarında Fuara katılan mobilyacıları ziyaret ederek tek tek stantları dolaşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, fuarın tüm katılımcılara bereketli geçmesini temenni ederken çoğunluğunu Kayseri’nin oluşturduğu firmaların fuara katılımlarından dolayı tebrik etti. 6 gün boyunca yabancı müşteri akınına uğradığı belirtilen fuardan Kayserili mobilyacıların memnun olduğunu bizzat görerek mutlu olduğunu ifade eden Başkan İncetoprak gerçekleşen mobilya fuarının hem ülke hem de Kayseri ihracatına katkı sağlayacağını ifade etti. 
Fuar stantlarını ziyaretlerin akabinde Mobilya sektörü için yapılan bir dizi toplantılara katılan Başkan İncetoprak, bu kapsamda TİM (Türkiye İhracatçılar Birliği) Başkanı İsmail Gülle, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, MOSFED (Mobilya Sanayicileri Federasyonu) Başkanı Ahmet Güleç, MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) Başkanı Mustafa Balcı ve KAYMOS (Kayseri Mobilyacı Sanayici İş adamları Derneği) Başkanı Mehmet Yalçın ile bir araya geldi. Yapılan görüşmelerde fuarın yaratacağı katma değeri, mobilya sektörünün ve Kayseri’de mobilya sektörünün sorunlarını dile getirdi. Yapılan toplantının ardından bir de heyet ile birlikte stantları ziyaret ederek verimli ve bereketli bir fuar geçmesi temennilerini iletti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN