Davutoğlu Kayseri'ye geliyor! 2 gün kalacak, peki neler yapacak?

Eski Başbakan Ve aynı zamanda Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kayseri'ye geliyor. Davutoğlu, Kayseri'de 2 gün kalacak ve toplantılar ile ziyaretler gerçekleştirecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Davutoğlu Kayseri'ye geliyor! 2 gün kalacak, peki neler yapacak?
Eski Başbakan Ve aynı zamanda Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Kayseri’ye geliyor. Davutoğlu, Kayseri’de 2 gün kalacak ve toplantılar ile ziyaretler gerçekleştirecek.

8 Ekim Cuma günü Kayseri’ye gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu için Boğazköprü’de karşılama yapılacak.  Esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek olan Davutoğlu, mahalle ziyaretleri de yapacak.  Kayseri temaslarında muhtarlar ve STK temsilcileri ile de bir araya gelecek olan Davutoğlu, gençlerle de buluşacak.  Davutoğlu, Cumartesi programında ise öncelikle basın mensupları ile bir araya gelecek, ardından esnaf ziyaretler gerçekleştirecek.  Partisinin Kayseri İl Başkanlığı binasının açılışını da gerçekleştirecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, daha sonra kent merkezi ve Talas’ta esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirecek.  Davutoğlu, Şehit Komandolar Durağı, Seyyid Burhaneddin Türbesi ve Erciyes  ziyaretlerinin ardından kentten ayrılacak. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN