7 Boydak Holding Şirketi,ISO İlk 500 Listesinde Yer Alıyor

Hes Kabloçalışanlarıylageleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi

02:03:53 | 2016-06-15

Her yıl gelenekselleşen Hes Kablo iftarı, Kayseri merkez fabrika binasında Boydak Holding ve Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Boydak Holding CEO’su İzzet Sümer, Genel Müdür Bekir Irak, Türk Metal-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya ile Hes Kablo, Erciyes Çelik Halat, BOYHES firmaları yönetici ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı bu yıl, Hes Kablo, Erciyes Çelik Halat ve BOYHES firmalarının yönetici ve çalışanlarının katılımıyla Kayseri merkez fabrika binasında gerçekleşti. İftar organizasyonuna Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, Hes Kablo Kayseri ve Türk Metal-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya katıldı.

Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak: “Hes Kablo 12 yıldır sektör liderliğini koruyor.”

İftar yemeği öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, tüm katılımcılara teşekkür ederek, HES Kablo’nun faaliyetleri hakkında bilgi aktardı. Boydak şunları söyledi: “ISO ilk 500 listesinde 15 Kayseri firması yer alıyor. Bu firmalardan 7’sinin Boydak Holding şirketi olmasından dolayı çok mutluyum. HesKablo’nun 2004 yılından bu yana 12. kez sektör liderliğini koruması da memnuniyet verici. 14.000 çalışanımız ve Boydak Holding çatısı altında faaliyet gösteren bayilerimizle birlikte, 20.000’den fazla aileyle temas kuruyoruz. Ürettiğimiz katma değerli ürünler ve yaptığımız ihracatla ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz.” dedi.

ISO 500 listesinde HesKablo’nun sektör liderliğini 69. sırada yer alarak tekrar pekiştirmesinden mutlu olduğunu belirten Boydak Holding CEO’su İzzet Sümer ise yaptığı konuşmasındaiftar vesilesi ile Hes Kablo yönetimi ve çalışanları ile bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

 

 

Hes Kablo Genel Müdür Bekir Irak: “ Yatırımlarımız 2016 yılında da devam edecek.”

Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak da iftar yemeğinde, 2015 yılı verileri ve 2016 yılında devam eden yatırımlar hakkında bilgi verdi. Irak, şunları söyledi. “Yatırımlarımızı planlandığımız gibi devam ettiriyoruz. Yılsonuna kadar yeni ürün grubu olan zayıf akım kablolarının üretime başlanacağız. Ayrıca yeni yüksek gerilim kablosu laboratuvarlarımızı veyeni idari binamızı da 2016 yılı sonuna kadar hizmete açacağız.” dedi.
ETİKET :  

Tümü